Otevřete si pobočku

S bankovními službami UniCredit Bank
a finančním plánováním Partners

Masarykovo náměstí 53, Bystřice nad Pernštejnem

Pobočka s 900 vlastními a 240 sdílenými klienty se nachází přímo na náměstí v Bystřici nad Pernštejnem. Součástí jsou bankovní služby UniCredit Bank.

Masarykovo náměstí 53, Bystřice nad Pernštejnem

 Co získáte?

 • ZAVEDENOU BANKOVNÍ A PORADENSKOU POBOČKU o rozloze 100 m2 v atraktivní lokalitě centra Bystřice nad Pernštejnem a garantovanou exkluzivitu ve spádové oblasti o velikosti 40 tisíc obyvatel.
 • PORTFOLIO KLIENTŮ čítající již nyní více než 1 100 osob.
 • SILNOU ZNAČKU A PRESTIŽ plynoucí z propojení banky UniCredit Bank, pro oblast bankovních služeb, a největší finančně poradenské společnosti Partners.
 • JISTOTU osvědčeného franšízového modelu, který byl úspěšně vyladěn na 70 pobočkách po celé republice.
 • ŠIROKÉ PORTFOLIO více než 500 finančních produktů od 50 bank, pojišťoven a investičních společností z celého světa.
 • KVALITNÍ KNOW-HOW sdílené prostřednictvím systému bezplatného vzdělávání a sofistikovaných informačních systémů.
 • NADSTANDARDNÍ PŘÍJEM plynoucí z následných provizí u již vybudované klientely a zajímavého provizního ohodnocení.

Další informace

Lokalita

Pobočka byla otevřena v září 2013 v kompletně zrekonstruovaných atraktivních prostorách na hlavním náměstí přímo naproti východu z obchodního domu Albert. Jedná se o kompletní pobočku včetně bankovního koutku a vkladomatu. Parkování je přímo před pobočkou (vč. místa pro poradce ve dvoře).

Virtuální prohlídka pobočky zde

Ekonomika

Měsíční náklady 45 000 Kč (bez personálních nákladů)

Měsíční následné provize 24 000 Kč

Personál

V dnešní době funguje na pobočce franšízant, koncipientka a asistentka. Franšízant má servisní certifikaci a franšízant i koncipientka mají UCB certifikaci.
V případě převodu pobočky nabízí stávající franšízant působení na pobočce v roli samostatného koncipienta po dobu, než nový franšízant nebo jeho koncipienti získají potřebnou certifikaci tak, aby došlo k hladkému převodu pobočky.
Stávající koncipientka či asistentka mohou v případě dohody s novým franšízantem nadále působit na pobočce dlouhodobě. V rámci pobočky působí dále samostatní koncipienti v lokalitě Velké Meziříčí, jejich začlenění do nové struktury je k diskusi.

 

Bystřice nad Pernštejnem

Masarykovo náměstí 53, 593 01
Odpovědná osoba: Richard Duřpekt

Bankomat

Ano, na pobočce je k dispozici bankomat.

V provozu

Pobočka je v provozu od září 2013

Velikost objektu

Objekt pobočky má rozlohu 100 m2

Chci získat pobočku

Otevřít si vlastní pobočku Partners market s nezávislou poradenskou službou a bankovním koutkem UniCredit Bank můžete i Vy. Hledáme osobnosti v regionech napříč ČR, které chtějí vést pobočkový tým a vybudovat si úspěšný finanční byznys.

  Všechna pole označená hvězdičkou * jsou povinná

  Zadané osobní údaje využije společnost Partners Financial Services, a.s., IČ 27699781 pro kontaktování zájemce za účelem dohodnutí podmínek případné spolupráce. Pověřence pro ochranu osobních údajů můžete kontaktovat na adrese , kde můžete uplatnit i svá jiná práva ve vztahu ke zpracování osobních údajů. Dozorovým úřadem je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz).