Partners market

Služby a poradenství pro vás

Vlastimil Gereg

Partners market České Budějovice

vlastimil-gereg-web.png

Od řadového bankéře k majiteli vlastní bankovní pobočky

Z běžného bankéře se Vlastimil Gereg vypracoval až na pozici lektora obchodního vyjednávání. Toužil ale vést svůj tým lidí, což mu banka neumožňovala. Rozhodl se tedy vydat cestou vlastního podnikání.

„Po několika letech v bance jsem uvažoval, co dál. Ptal jsem se, co víc mohu dát své práci,“ vzpomíná franšízant Vlastimil Gereg. „Měl jsem chuť předávat obchodní zkušenosti a vést tým kolegů, to ale nebylo na mé pozici reálné.“ Místo v bance mu navíc neumožňovalo dělat rychlé a flexibilní změny a uskutečňovat své představy.

V té době si vzpomněl na svůj dávný sen. „Vždycky jsem říkal, že jednou chci mít vlastní banku. Bankovní a poradenská pobočka Partners market je vlastně splnění takového snu,“ říká Vlastimil Gereg, který si franšízu otevřel v roce 2013. Od té doby tu úspěšně zúročuje své obchodní zkušenosti z bankovního sektoru. Jako samostatný podnikatel vede vlastní tým lidí a o pracovních prioritách si rozhoduje sám. Využil propracovaný franšízový koncept finančně poradenské společnosti Partners, jehož plusem je i spojení se strategickým partnerem UniCredit Bank a nabídka produktů dalších 50 společností na trhu. „Vyhovuje mi, že nejsem omezený nabídkou jedné banky. Mohu vybrat klientovi produkt podle jeho potřeb, poskytnou mu službu na míru, což není v „klasické“ bance úplně možné,“ říká franšízant.

Partners market Jindřichův Hradec

Za nejnáročnější považuje výběr správných kolegů a zaměstnanců. „Potřebuji, aby byli ochotni vidět věci mou optikou, abychom měli podobný pohled na podnikání a služby klientům. Trh práce je dnes trochu omezený, ale scházím se s lidmi z bank nebo finančnictví, pak bývá hledání úspěšné,“ zmiňuje Vlastimil. Úspěšná firma se nerodí přes noc, prvotní úsilí sice může trvat chvíli trvat, ale stojí to za to.


Chci podnikat