Partners market

Služby a poradenství pro vás

Martin Franek

Partners market Olomouc

youtube-thumbnail

Franšíza jako životní styl

Spolumajitel Partners marketu Martin Franek na modelu franšízového podnikání oceňuje, že tu může každý výrazně ovlivnit výsledky své práce.

S Partners se potkal nejprve v pozici klienta. Tehdy pracoval jako aplikační technik a také přednášel na univerzitách v Brně a Ostravě. Služby finančního poradenství ho zaujaly natolik, že se stal sám poradcem a po rozjezdu konceptu bankovních a poradenských poboček Partners market jednu takovou se dvěma společníky otevřel. Dnes se franšíze v Olomouci věnuje naplno. „Práce mi dává smysl a dělám ji poctivě a rád. Takže jsem spokojen,“ říká Martin po několika letech na pozici ředitele pobočky. Ta zrovna prochází hektickým obdobím, protože se musí nenadále přestěhovat na nové místo. I takové situace se mohou v podnikání přihodit. „Nejprve to bylo překvapení, ale pak se celý tým začal na změnu těšit. Bereme to jako výzvu a šanci spoustu věcí zlepšit.“

Jak sám říká, jako franšízant může počítat s podporou společnosti Partners, na jejíž centrále pracuje spousta schopných lidí, na které se lze s důvěrou obrátit. Přesto se Martin Franek snaží spoléhat především sám na sebe. To platí při sportu nebo cestování, kterým se věnuje ve volném čase, a především v podnikání. To mu sice vzalo pár životních ideálů, ale zároveň pomohlo dospět a postavit se na vlastní nohy, jak s odstupem hodnotí. „Od otevření franšízy bych nikoho nezrazoval. Je jen potřeba si uvědomit, že se musí stát součástí vašeho životního stylu,“ uzavírá úspěšný franšízant a ředitel olomouckého Partners marketu Martin Franek. 

 


Chci podnikat