Partners market

Služby a poradenství pro vás

Martin Franek

Partners market Olomouc

Franek.png

Franšíza jako životní styl

Spolumajitel Partners marketu Martin Franek na modelu franšízového podnikání oceňuje, že tu může každý výrazně ovlivnit výsledky své práce.

S Partners se potkal nejprve v pozici klienta. Tehdy pracoval jako aplikační technik a také přednášel na univerzitách v Brně a Ostravě. Služby finančního poradenství ho zaujaly natolik, že se stal sám poradcem a po rozjezdu konceptu bankovních a poradenských poboček Partners market jednu takovou se dvěma společníky otevřel. Dnes se franšíze v Olomouci věnuje naplno. „Práce mi dává smysl a dělám ji poctivě a rád. Takže jsem spokojen,“ říká Martin po několika letech na pozici ředitele pobočky. Ta zrovna prochází hektickým obdobím, protože se musí nenadále přestěhovat na nové místo. I takové situace se mohou v podnikání přihodit. „Nejprve to bylo překvapení, ale pak se celý tým začal na změnu těšit. Bereme to jako výzvu a šanci spoustu věcí zlepšit.“

Jak sám říká, jako franšízant může počítat s podporou společnosti Partners, na jejíž centrále pracuje spousta schopných lidí, na které se lze s důvěrou obrátit. Přesto se Martin Franek snaží spoléhat především sám na sebe. To platí při sportu nebo cestování, kterým se věnuje ve volném čase, a především v podnikání. To mu sice vzalo pár životních ideálů, ale zároveň pomohlo dospět a postavit se na vlastní nohy, jak s odstupem hodnotí. „Od otevření franšízy bych nikoho nezrazoval. Je jen potřeba si uvědomit, že se musí stát součástí vašeho životního stylu,“ uzavírá úspěšný franšízant a ředitel olomouckého Partners marketu Martin Franek. 

 


Chci podnikat