Partners market

Služby a poradenství pro vás

Marcela Kutláková

Partners market Český Krumlov

youtube-thumbnail

Díky podnikání využívá svůj čas na maximum

Do čela Partners marketu nastoupila Marcela Kutláková teprve před pár měsíci. Do podnikání se pustila naplno a s jasným cílem.

Několik let působila jako finanční poradkyně. Když dostala nabídku stát se franšízantkou a vést vlastní bankovní a poradenskou pobočku Partners market v Českém Krumlově, téměř neváhala. Jako všemu v životě, i podnikání se věnuje naplno. „Upřímně řečeno, nedokáži si představit, že by to mohlo být jinak, pokud chcete být úspěšný a vybudovat prosperující firmu.“ To ovšem neznamená, že by zanedbávala svou rodinu, která je jejím hnacím motorem. Manželovi Honzovi a dvěma malým synům patří zbytek jejího času. V tuto chvíli sice nemá prostor věnovat se jiným zájmům, ale to jí vůbec nevadí. „Jsme jako pobočka na startu a jde o náročnou práci.

Přesto se každé ráno nemohu dočkat, až přijedu do marketu, pozdravíme se s kolegy a půjdeme makat,“ říká mladá žena s úsměvem. Za několik měsíců se jí podařilo pobočku personálně obsadit a nastavit systém řízení, který povede k dlouhodobým výsledkům. „Přebírali jsme stávající pobočku, která příliš nefungovala, a bylo nutné vyřešit s tím spojené záležitosti, což se nám podařilo. Vůbec největší radost mám z navázání oboustranně prospěšné spolupráce s poradci ze sítě. Sloužíme jako jejich servisní místo,“ pochvaluje si Marcela. Za sebou má zázemí společnosti Partners, lídra na českém finančně poradenském trhu, který poskytuje nejen unikátní know-how, ale i praktickou podporu v podobě marketingových aktivit nebo vzdělávání zaměstnanců. „Díky podnikání jsem si uvědomila, jak moc se dá čas na maximum vytěžit a využít. Je důležité si stanovit jasné cíle, plány a pustit se do nich. Pak se vám to vrátí,“ uzavírá Marcela Kutláková, ředitelka Partners marketu Český Krumlov.


Chci podnikat