Partners market

Služby a poradenství pro vás

Marcela Kutláková

Partners market Český Krumlov

Segra kopie.png

Díky podnikání využívá svůj čas na maximum

Do čela Partners marketu nastoupila Marcela Kutláková teprve před pár měsíci. Do podnikání se pustila naplno a s jasným cílem.

Několik let působila jako finanční poradkyně. Když dostala nabídku stát se franšízantkou a vést vlastní bankovní a poradenskou pobočku Partners market v Českém Krumlově, téměř neváhala. Jako všemu v životě, i podnikání se věnuje naplno. „Upřímně řečeno, nedokáži si představit, že by to mohlo být jinak, pokud chcete být úspěšný a vybudovat prosperující firmu.“ To ovšem neznamená, že by zanedbávala svou rodinu, která je jejím hnacím motorem. Manželovi Honzovi a dvěma malým synům patří zbytek jejího času. V tuto chvíli sice nemá prostor věnovat se jiným zájmům, ale to jí vůbec nevadí. „Jsme jako pobočka na startu a jde o náročnou práci.

Přesto se každé ráno nemohu dočkat, až přijedu do marketu, pozdravíme se s kolegy a půjdeme makat,“ říká mladá žena s úsměvem. Za několik měsíců se jí podařilo pobočku personálně obsadit a nastavit systém řízení, který povede k dlouhodobým výsledkům. „Přebírali jsme stávající pobočku, která příliš nefungovala, a bylo nutné vyřešit s tím spojené záležitosti, což se nám podařilo. Vůbec největší radost mám z navázání oboustranně prospěšné spolupráce s poradci ze sítě. Sloužíme jako jejich servisní místo,“ pochvaluje si Marcela. Za sebou má zázemí společnosti Partners, lídra na českém finančně poradenském trhu, který poskytuje nejen unikátní know-how, ale i praktickou podporu v podobě marketingových aktivit nebo vzdělávání zaměstnanců. „Díky podnikání jsem si uvědomila, jak moc se dá čas na maximum vytěžit a využít. Je důležité si stanovit jasné cíle, plány a pustit se do nich. Pak se vám to vrátí,“ uzavírá Marcela Kutláková, ředitelka Partners marketu Český Krumlov.


Chci podnikat