Partners market

Služby a poradenství pro vás

Josef Uchytil

Partners market Turnov

youtube-thumbnail

Cesta z města:

za úspěchem do Českého ráje 

Cesta Josefa Uchytila k oboru financí se klikatila mezi hudbou a matematikou. Teprve otevření pobočky Partners market v Turnově mu umožnilo stát se vlastním a velmi úspěšným pánem.

Bylo mu šestadvacet, měl za sebou studium klavíru na konzervatoři a čerstvě absolvovanou Matematicko-fyzikální fakultu. Stál před volbou, kam se profesně nasměrovat. „Uvědomil jsem si, že se chci z Prahy vrátit do Českého ráje a dělat smysluplnou práci za rozumné finanční ohodnocení. Tenkrát jsem se upnul na myšlenku vypracovat se na ředitele pobočky jedné z bank v Turnově,“ vzpomíná Josef Uchytil.

K cíli se Pepa vydal přes finanční poradenství. Práce ho naplňovala, ale po sedmi letech dospěl do fáze, kdy si uvědomil, že svým čtyřem stům klientů už dlouhodobě nezvládne poskytovat kvalitní péči. „V ten okamžik se moje myšlenky střetly s koncepcí franšíz Partners market, jakožto servisního místa pro klienty Partners. Dnes jsem ředitelem bankovní a poradenské pobočky, ovšem takové, kde klienti vybírají z desítek finančních institucí a při výběru jim pomáhají profíci,“ říká spokojeně.

Jako franšízant oceňuje zázemí, které mu Partners, jako největší hráč na trhu, poskytuje. Každý Partners market nabízí produkty 60 obchodních partnerů za bezkonkurenčních podmínek, snadněji se vyrovnává s neustále náročnějšími legislativními požadavky a může využívat propracované IT systémy. „Vybudoval jsem si jméno v regionu, kde podnikám. Mám svůj brand pod křídly Partners. A nemám jediný důvod to měnit,“ uzavírá franšízant a ředitel Partners marketu Turnov.


Chci podnikat