Partners market

Služby a poradenství pro vás

Helena Vejdělková

Partners market Hradec Králové

youtube-thumbnail

Podnikání jde dohromady s rodinou

Původně chtěla být lékařkou. Pak ale odbočila k financím a dnes je Helena Vejdělková jednou z nejúspěšnějších franšízantek sítě Partners market.

„Podnikání mi dalo sebedůvěru, nezávislost, slušnou obživu, spoustu kontaktů, všeobecný rozhled a v neposlední řadě i manžela,“ vypočítává s úsměvem mladá žena. Začínala jako finanční poradkyně, pak si ale otevřela v Hradci Králové vlastní bankovní a poradenskou pobočku. Proč se rozhodla jít touto cestou? „Partners market je hodně proklientsky zaměřený a mě práce s lidmi vždycky bavila.“

Nejtěžší pro ni bylo rozhodnout se pro vybudování pobočky a pak první měsíce jejího fungování. „Ale zvládla jsem to. Inspirují mě všechny ženy, které ve své kariéře něčeho dosáhly a dokázaly skloubit práci a rodinu. Myslím si, že ženy mohou dokázat víc než muži, protože odmalička mají na zádech větší ruksak, který musí unést.“

Od samého začátku podniká s rodinou. „Vnímám jako obrovské plus, když manžel ví, co moje práce obnáší.“ Na druhou stranu to neznamená, že by vedli dlouhé pracovní hovory u večeře. Na to mají pravidelné porady. Její pobočka dnes funguje už několik let, stará se o finance stovek klientů, kteří se sami ozývají a také se pravidelně vrací. To generuje slušný pravidelný zisk.

Podporu má také v silném zázemí společnosti Partners. To obnáší pomoc s vybudováním marketu, hledáním a vzděláváním zaměstnanců, marketingem a s propracovanými IT systémy, které podnikání výrazně usnadňují.


Chci podnikat