Získejte silného Partnera

Jako klient nebo franšízant

O Projektu

Pobočková síť Partners market je jedním z klíčových projektů české finančně poradenské společnosti Partners. Jeho primárním cílem je umožnit přístup k široké a nezávislé nabídce finančních produktů i obyvatelům menších a středních měst. Partners markety jsou také přátelskými místy, která poskytují servis všem stávajícím klientům Partners.

Kontaktujte nás

Partners Financial Services, a.s.

Prague Gate, Türkova 2319/5b, 149 00 Praha 4
e-mail: info@partners.cz
zelená linka: 800 63 63 63

Martin Hrůša (ředitel projektu)
e-mail: martin.hrusa@partners.cz
mobil: 777 160 305

85 marketů

Již stojí a dalších 130 chceme postavit

50 partnerů

Se kterými Partners market spolupracuje

480 produktů

Má každý Partners market v nabídce

532 tisíc klientů

Využívá služeb společnosti Partners

Náš tým

Martin Hrůša

Martin Hrůša

Ředitel projektu

„Mým hlavním cílem je růst pobočkové sítě Partners market a zvyšování obratu celého projektu. Určuji další strategii a koordinuji tým na centrále Partners.“

Josef Guliš

Josef Guliš

manažer projektu Partners bankovní služby

„Mám na starost bankovní část našich marketů, kterou provozujeme exkluzivně se společností UniCredit Bank. Mým úkolem je optimalizovat procesy a zajistit ty nejlepší podmínky pro ředitele a bankéře našich poboček."

Zuzana Králiková

Zuzana Králiková

Regionální manažer

„V roli regionální manažerky pomáhám „svým“ Partners marketům k růstu a prosperitě. Mojí prioritou je zejména zajištění zdravé ekonomiky poboček a kvalitního náboru nových pracovníků včetně jejich zaškolení."

Ondřej Němec

Ondřej Němec

Regionální manažer

„Mám na starosti pobočky v severních a východních Čechách. V oblasti franšízingu se přitom pohybuji více než osm let. Několik franšízových poboček jsem provozoval a ani pozice regionálního manažera pro mě není nová."

Richard Matyska

Richard Matyska

Regionální manažer

„Převážná část mé kariéry je spojena s telekomunikacemi. Když mi ale do e-mailu přišla nabídka pozice regionální manažer sítě Partners market pro Severní Moravu, neváhal jsem a ještě ten den odeslal svůj životopis."

Anežka Šimeková

Anežka Šimeková

Koordinátorka projektu

 „Nového franšízanta provedu procesem schválení, vybudování a otevření nové pobočky. Organizuji vzdělávací cykly a administruji celý chod projektu.“

Napsali o nás

Partners jsou v médiích jako doma. V průměru se tam objeví pětkrát denně. Zde najdete ty nejzajímavější příspěvky o našich pobočkách Partners market a jejich úspěšných franšízantech.

S novými pobočkami míříme hlavně do Čech

S novými pobočkami míříme hlavně do Čech

V současné době nenajdete ziskovější obor podnikání, než jsou finance. A to se jen tak nezmění. Stojí za tím především šíře portfolia produktů, které nabízíme. Klienti u nás vyřeší všechny své finanční záležitosti, říká Martin Hrůša, ředitel franšízové sítě Partners market.

Číst dál
Letošním cílem je stovka

Letošním cílem je stovka

Obrat franšízových poboček Partners market loni dosáhl 300 milionů Kč. Část z nich letos rozšíří nabídku služeb díky spolupráci s Next Reality. Během druhé poloviny loňského roku se síť bankovních a poradenských poboček Partners market rozrostla o 10 nových míst. V současnosti jich tak na trhu funguje 80. Během letoška je v plánu otevřít dalších 20.

Číst dál
DR. HYPOTÉKA

DR. HYPOTÉKA

Tomáš Malkus je takový Dr. House přes hypotéky. Umí řešit případy, nad kterými jiní lámou hůl. A navíc ho to hodně baví. Po jedenácti letech sbírání zkušeností v největší finančně poradenské společnosti Partners, kde se stal přes půjčky na bydlení absolutní jedničkou se stovkami uzavřených smluv za zhruba 2,5 miliardy korun, loni si otevřel vlastní franšízu zaměřenou právě na hypotéky.

Číst dál

Staňte se součástí týmu poboček Partners market

Do nově otvíraných poboček i stávajících hledáme
aktivní a schopné členy týmu. Nastartujte s námi svou kariéru!

Zobrazit volné pozice

Chcete vědět víc?

Ať vás zajímá Partners market jako podnikatelská příležitost nebo jako klienta, napište nám svůj vzkaz a slibujeme, že do dvou pracovních dnů se Vám ozveme. Děkujeme a těšíme se na Váš zájem!

    Všechna pole označená hvězdičkou * jsou povinná

    Zadané osobní údaje využije společnost Partners Financial Services, a.s., IČ 27699781 pro kontaktování zájemce za účelem dohodnutí podmínek případné spolupráce. Pověřence pro ochranu osobních údajů můžete kontaktovat na adrese , kde můžete uplatnit i svá jiná práva ve vztahu ke zpracování osobních údajů. Dozorovým úřadem je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz).