Partners market

Služby a poradenství pro vás

Stanislava Lišková

Partners market Brno Nové Sady


Skloubit rodinu a skvělé podnikání? Ve financích to jde!

Stanislava Lišková se po vysoké škole vydala cestou finančního poradenství. Někteří její klienti se mezitím oženili, založili rodiny, dělají kariéru, zhodnocují svůj matek. A ona jim v tom pomáhá. Dnes v bankovní a poradenské pobočce Partners market v Brně.

 „I když mám vystudovanou vysokou školu ekonomického směru, tak jsem před deseti lety stejně potřebovala poradit s vyřízením hypotéky. Ta džungle finančního světa je prostě pro všechny příliš složitá,“ vzpomíná Stáňa Lišková. Nejenže dostala dobrou radu od svého spolužáka, ale ještě se pro oblast osobních financí nadchla a sama se pustila do podnikání.

Aby mohla poskytovat kvalitní služby více klientům, rozhodla se spolu s manželem vstoupit do franšízového podnikání a společně v Brně otevřeli Partners market. Pobočka je více vidět, a tak i klient bez poradce, se má kam obrátit a získat kvalitní finanční službu.  „Je to, jako když přijdete do 50 různých finančních poboček naráz. U nás mají klienti vše pod jednou střechou – banky, pojišťovny, stavební spořitelny, penzijní společnosti atd.,“ přibližuje Stáňa s tím, že v bance lidem neřeknou: k nám nechoďte, naproti mají nižší úrokové sazby.

 

Díky franšíze navíc cítí zázemí silné značky Partners. „Víte, že na podnikání nejste sám. Máte podporu silného týmu na centrále, ať už co se týče právních služeb, marketingu, know-how, značky, brandingu atd. Pořád je to o tom, že je největší díl práce na vás, ale máte se o tom s kým poradit,“ oceňuje.

I když přiznává, že podnikání v rámci rodiny je hektické: „Jsme dvoukariérové manželství se vším, co to s sebou obnáší. Naši kluci mají 5 a 7 let, ale přesto s nimi mluvíme o tom, kde se berou peníze, vysvětluje. Vědí, že se peníze nedávají, je potřeba je vydělat. „Za úspěch považuji, když se mě syn zeptal: Maminko, a jak si já můžu vydělat peníze?“ směje se.


Chci práci