Partners market

Služby a poradenství pro vás

Ondřej Kobza

Partners market Brno - Nové sady


Neustále se posouvat a využít každou příležitost

Při studiu si Ondřej Kobza uvědomil, že praxe je mnohem víc než teorie. Díky píli a elánu se stal důležitou součástí týmu, který ovládl žebříček nejúspěšnějších marketů.

V roce 2010 Ondřej Kobza přemýšlel, kam na vysokou školu. „Otec je podnikatel a matka se živí jako účetní. K financím jsem tedy měl vztah od malička. Studium na Ekonomické fakultě Masarykovi univerzity mne ale nenaplňovalo, potřeboval jsem poznatky žít, ne o nich jen mluvit. Proto jsem v roce 2014 zareagoval na inzerát Partners market Nové sady a stal se koncipientem finančních služeb,“ vzpomíná Ondřej na své začátky.

Tvorba portfolií, finančních plánů a komunikace s obchodními partnery byla součástí prvních měsíců na pobočce. Samotná práce s klienty přišla po půl roce. „Na konci roku 2014 jsem se začal seznamovat s klientskou prací a dnes už si nedokáži představit, že bych dělal něco jiného. Mám dvacet klientských schůzek týdně, vlastní asistentku a hypotečního specialistu, kteří mi pomáhají s administrativou. Mohu se soustředit na to v čem jsem dobrý, co mě baví a naplňuje.“ líčí koncipient.

„Tím ale cesta nekončí, čeká nás další budování týmu a profesní růst. Přijďte se na naši pobočku podívat, ať už jako klient nebo nový kolega,“ vyzývá Ondřej Kobza.


Chci práci