Partners market

Služby a poradenství pro vás

Jana Javůrková

Partners market Litomyšl


Partners market jako rodinný byznys

Janu Javůrkovou provází finance již řadu let. Spojit síly s manželem ji napadlo v roce 2016.

Po mateřské čekala Janu Javůrkovou výzva. Návrat do Partners, kde v roce 2007 působila jako finanční poradkyně v síti. Tentokrát ale přišla pracovní nabídka trochu „odjinud“. Příležitost se týkala práce pro kamennou pobočku Partners market. „Věděla jsem do čeho jdu, nicméně jsem netušila, jak obrovský skok kupředu společnost udělala. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala pět let v bance, z toho tři roky na dědickém oddělení, na práci s živými klienty jsem se vyloženě těšila,“ vzpomíná na své začátky.

V roce 2015 nastoupila do PM ve Svitavách, aby se o rok později přesunula do PM v Litomyšli, který vede její muž. Zde se začala psát nová kapitola po boku výborného týmu a férového ředitele, který tvoří perfektní zázemí pro jejich klienty. „Vždy jsem měla potřebu pomáhat lidem a práce pro Partners market to plnohodnotně splňuje. Každý den mám příležitost svým klientům zjednodušit život, ušetřit starosti i peníze. Kde jinde najdete padesát společností na jednom místě bez čekání na pořadové číslo?“, ptá se koncipientka.

Co jí práci usnadňuje? „Je to soubor více skutečností. Zajímavé finanční ohodnocení, možnost čerpání benefitů v podobě firemního auta, notebooku nebo třeba příspěvku na penzijní spoření, ale především si užívám přátelské pracovní prostředí! Za nic na světě bych ho nevyměnila. Svou práci skutečně považuji za poslání a do práce chodím s radostí,“ uzavírá Jana Javůrková.


Chci práci