Partners market

Služby a poradenství pro vás

Eva Cábocká

Partners market Budil-Malkus

youtube-thumbnail

Není koncipient jako koncipient

Eva Cábocká je ostřílenou manažerkou. Není tedy divu, že si toho všimli i na pražském marketu.

Eva Cábocká se v oblasti financí pohybuje odjakživa. „Devatenáct let mne zaměstnávala Česká spořitelna, zde jsem se postupně vypracovala na manažerku týmu. Vést lidi, nasměrovat je na správnou cestu, pomáhat jim růst a vzdělávat se, to je cesta, která mě vždy lákala a naplňovala,“ vysvětluje Eva.

Pod vlajkou Partners pracuje od roku 2014. Už jako finanční poradkyně v síti viděla výhody podnikání. „Od prvních dnů mě tato práce nadchla – její myšlenky, vize. Veškeré aktivity a úspěchy záležely pouze na mě. Být průvodcem a pomáhat lidem plnit si své sny a cíle mi dávalo velký smysl. Bylo osvobozující nemuset „prodávat“ služby pouze jedné banky,“ líčí s úsměvem.

Nabídka pracovat pro PM Budil-Malkus přišla na podzim 2017. „Na naší pobočce servisujeme klienty poradcům, staráme se ale i o vlastní klientský kmen. Líbí se mi, že máme týmy rozdělené na specialisty. Já vedu obchodníky, máme ale i profesionály na hypotéky nebo spotřebitelské úvěry. A bydlení vám zajistí samotný „hypo král“ Tomáš Malkus. Pracujeme týmově, to mne baví,“ popisuje manažerka.

Co Evu na práci nejvíce těší? „Pracovní prostředí a náš kolektiv. Jsme profesionálové, kteří si zároveň lidsky velice rozumí. Partners market je vhodný jak pro lidi na začátku kariéry, tak zkušené specialisty s chutí budovat svůj tým.“


Chci práci