Rozjeďte svou kariéru

Rozšiřujeme tým na pobočkách

Servisní specialista - Humpolec

Máte možnost spojit svou kariéru s pobočkou Partners market ve Vašem regionu. Nemusíte mít zrovna doktorát z financí. Mnohem důležitější je vůle naučit se něco nového, udělat maximum pro každého klienta a být součástí příjemné atmosféry na pobočce.

Očekáváme:

  • Komunikativní, samostatnou a zodpovědnou osobnost
  • Ochotu učit se a získávat nové poznatky v oblasti financí
  • Touhu po úspěchu a snahu rozvíjet vlastní osobnost
  • Dobrou znalost MS Office
  • Minimálně úplné středoškolské vzdělání (maturita)

Náplň práce:

  • Péče o stávající klientský kmen, poskytování kompletních finančních služeb stávajícím i novým klientům
  • Následné vzdělávání v oboru činnosti

Nabízíme:

  • Práce na HPP, fixní plat s motivační složkou odměňování, služební telefon
  • Po roce smlouva na dobu neurčitou a příspěvek na penzijní připojištění
  • Práce v prostředí moderní bankovní a finanční pobočky, příjemný kolektiv, podpora ze strany zaměstnavatele

Zaujali jsme Vás? Pak, prosím, vyplňte formulář a přiložte svůj aktuální strukturovaný životopis s krátkým vzkazem, proč máme vybrat právě Vás. Do poznámek můžete také přiložit Váš LinkedIn profil.

          Zbývá 250 znaků
              Všechna pole označená hvězdičkou * jsou povinná

              Zadané osobní údaje bude příslušný Partners market (zadavatel inzerátu), zpracovávat za účelem jednání o navázání spolupráce, a to: a) v případě práce v pracovněprávním poměru jako Správce; b) v případě práce na IČ jako zpracovatel osobní údajů pro správce, kterým je společnost Partners Financial Services, a.s., IČ 27699781. Více o zpracování osobních údajů se dozvíte při pohovoru, nebo můžete zaslat žádost o informace na adresu , kde můžete uplatnit i svá jiná práva ve vztahu ke zpracování osobních údajů. Dozorovým úřadem je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz).