Ukažte svou sílu

HR Specialista

Máte možnost spojit svou kariéru s pobočkou Partners market ve Vašem regionu. Nemusíte mít zrovna doktorát z financí. Mnohem důležitější je vůle naučit se něco nového, udělat maximum pro každého klienta a být součástí příjemné atmosféry na pobočce.

Popis pozice

Hledáme ambiciózního člověka, který bude chtít využít příležitost uplatnit své zkušenosti a myšlenky v budování nového zaměstnaneckého modelu v bankovní pobočkové síti v ČR, která je nejrychleji rostoucí pobočkovou sítí za poslední 3 roky. Jde o pobočkou síť nové finanční skupiny, která klientům díky vlastní investiční společnosti a vlastní pojišťovně nabízí své vlastní produkty, ale zároveň produkty dalších 50 obchodních institucí.

Nabízíme:

  • Plnou realizaci vlastních nápadů a odpovědnost za výsledek
  • Zároveň je na čem stavět. Máme osmiletou zkušenost a téměř stovku vybudovaných poboček
  • Cílem je pobočková síť o velikosti 150 až 200 poboček po celé republice s více než 1000 zaměstnanci, a proto potřebujeme profíka v HR oblasti :-)

Náplň práce:

  • Mapování efektivních zdrojů zaměstnanců
  • Využívání a aplikace vlastních zkušeností
  • Kompletace stávajícího know-how na našich pobočkách
  • Školení a tvorba workshopů s řediteli našich poboček
  • Sjednocení onboardingu zaměstnanců na pobočkách
  • Zkušenost s finanční sférou výhodou

Zaujali jsme Vás? Pak, prosím, vyplňte formulář a přiložte svůj aktuální strukturovaný životopis s krátkým vzkazem, proč máme vybrat právě Vás. Do poznámek můžete také přiložit Váš LinkedIn profil.

          Zbývá 250 znaků
              Všechna pole označená hvězdičkou * jsou povinná

              Zadané osobní údaje bude příslušný Partners market (zadavatel inzerátu), zpracovávat za účelem jednání o navázání spolupráce, a to: a) v případě práce v pracovněprávním poměru jako Správce; b) v případě práce na IČ jako zpracovatel osobní údajů pro správce, kterým je společnost Partners Financial Services, a.s., IČ 27699781. Více o zpracování osobních údajů se dozvíte při pohovoru, nebo můžete zaslat žádost o informace na adresu , kde můžete uplatnit i svá jiná práva ve vztahu ke zpracování osobních údajů. Dozorovým úřadem je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz).