Rozjeďte svou kariéru

Rozšiřujeme tým na pobočkách

Bankovní specialista - Olomouc

Máte možnost spojit svou kariéru s pobočkou Partners market ve Vašem regionu. Nemusíte mít zrovna doktorát z financí. Mnohem důležitější je vůle naučit se něco nového, udělat maximum pro každého klienta a být součástí příjemné atmosféry na pobočce.

Očekáváme:

Pracovitého komunikativního kolegu s maturitou, vášní pro obchod a ochotou dále se vzdělávat. Zodpovědnou a samostatnou osobnost se spoustou energie a touhou odvádět 100% práci. Reprezentativní vystupování.

Náplň práce:

Poskytování bankovních služeb stávající i nové klientele, správa stávajícího klientského kmene. Kompletní a samostatné práce na bankovní pobočce

Nabízíme:

Možnost profesního růstu, práci na HPP, zázemí renomované společnosti, příjemný kolektiv, prostředí moderní pobočky, vzdělávání v oblasti financí a obchodu, pestrou činnost napříč celým finančním trhem a nadstandardní bonusové ohodnocení.

Zaujali jsme Vás? Pak, prosím, vyplňte formulář a přiložte svůj aktuální strukturovaný životopis s krátkým vzkazem, proč máme vybrat právě Vás. Do poznámek můžete také přiložit Váš LinkedIn profil.

          Zbývá 250 znaků
              Všechna pole označená hvězdičkou * jsou povinná

              Zadané osobní údaje bude příslušný Partners market (zadavatel inzerátu), zpracovávat za účelem jednání o navázání spolupráce, a to: a) v případě práce v pracovněprávním poměru jako Správce; b) v případě práce na IČ jako zpracovatel osobní údajů pro správce, kterým je společnost Partners Financial Services, a.s., IČ 27699781. Více o zpracování osobních údajů se dozvíte při pohovoru, nebo můžete zaslat žádost o informace na adresu , kde můžete uplatnit i svá jiná práva ve vztahu ke zpracování osobních údajů. Dozorovým úřadem je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz).